Architekt wnętrz – fachowa pomoc, czy niepotrzebny wydatek?

Etap poszukiwań upragnionego mieszkania mamy za sobą, kupiliśmy i co dalej ? Lista wymagań wydaje się nie mieć końca, chcemy by było wygodne ciepłe, oryginalne, ale czy sami potrafimy połączyć te puzzle tak, by końcowy efekt tych zmagań spełnił nasze oczekiwania ? Urządzanie mieszkania to pewien proces składający się z wielu etapów i na każdym z nich czyhają pułapki z których będzie nam trudno wybrnąć bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Czy układ funkcjonalny naszego nowego siedliska jest optymalny, jak moglibyśmy go zmienić, by maksymalnie wykorzystać każdy kawałek tak cennej powierzchni. Jakie wybrać kolory? Jakie materiały zastosować, meble, dodatki. jak połączyć wszystkie te decyzje by zmieścić się w zaplanowanym budżecie?
Wydaje się więc oczywistym iż bez Fachowej pomocy wynik tej rozgrywki może nas nie uszczęśliwić.
Budowanie atmosfery miejsca ma wiele wspólnego z odkrywaniem tych elementów, które tworzą charakter miejsca. W doborze odpowiednich rozwiązań pomoże nam osoba z którą wspólnie przyjdzie nam pracować nad stworzeniem tego niepowtarzalnego miejsca jakim właśnie będzie Państwa mieszkanie.