Marki mebli kuchennych dostępne w Archidom

ATLAS

Meble kuchenne Atlas to najlepsze światowe wzornictwo. W szerokiej ofercie mebli kuchennych na wymiar znajdują się meble nowoczesne, jak również o stylistyce klasycznej. Meble kuchenne Atlas produkowane są w oparciu o nowoczesne technologie, najlepsze rozwiązania konstrukcyjne oraz materiały spełniające wszystkie europejskie normy w zakresie higieniczności. Kuchnie Atlas to piękne meble kuchenne, które zawsze wzbudzą podziw naszych gości.

FALMEC

Historia Falmec jest fascynującą i typową historią przedsiębiorstw działających w rejonie Północno-Wschodnich Włoch. Intuicja jej założycieli – Danilo i Maurizio Poser – i szczególne potrzebyrynku, pozwoliło na przekształcenie działalności na wpół rzemieślniczej w prawdziwą produkcję przemysłową, tworząc przy tym produkty innowacyjne o wyjątkowym design, w których rozwiązania technologiczne łączą się z wyszukanym stylem. Ponad 130 pracowników, pracujących w strukturach przedsiębiorstwa oraz w biurze badań i rozwoju, każdego dnia poszukuje nowych rozwiązań i nowych segmentów rynku. Produkując ponad 130.000 sztuk rocznie Falmec dystrybuuje własne produkty na całym świecie, ze zrównoważonym podziałem przychodów pomiędzy rynek
krajowy i eksport.

FABER

Witamy na polskiej stronie firmy Faber założonej we Włoszech w miejscowości Fabriano. Tutaj, w 1955 roku, w małym warsztacie wynaleźliśmy okap kuchenny. Przez ponad 50 lat wymyślamy koncepcje, projektujemy i produkujemy okapy. Staliśmy się istotną częścią świata technologii i przemysłu. Nasze zaangażowanie, pasja i determinacja pozwoliła na szybki wzrost najpierw w Europie, a następnie w świecie. Jesteśmy obecni na 3 kontynentach, z fabrykami we Włoszech, Szwecji, Francji, Turcji, Indiach, Argentynie i Meksyku. Jesteśmy jednym z trzech największych producentów okapów kuchennych na świecie. We Włoszech, na każde 2 okapy jeden jest wyprodukowany przez Faber.

SAMSUNG

Lider cyfrowej technologii… odpowiedzialny obywatel świata… wszechstronna rodzina firm… przedsiębiorstwo postępujące zgodnie z zasadami etyki… Samsung łączy to wszystko i jeszcze więcej.
W firmach Samsung Group i Samsung Electronics kierujemy się zasadą wspólnej odpowiedzialności – za ludzi, naszą planetę i społeczeństwo. W całej firmie przestrzegamy najwyższych standardów, co pozwala nam wnosić widoczny wkład w podniesienie poziomu życia.

SIEMENS

Siemens to firma osadzona mocno we współczesnym świecie. Zawdzięcza to nie tylko swojej ponad160-letniej historii i obecności w 190 krajach, lecz przede wszystkim niebagatelnemu wkładowi w rozwój technologii ułatwiających życie człowiekowi w każdym jego obszarze. Siemens od początku swego istnienia stawiał na postęp i innowacyjność, był i jest pionierem wytyczającym nowe kierunki rozwoju, otwierającym nowe możliwości. Ta sama wizja przyświeca Siemensowi w Polsce, reprezentowanemu tutaj przez grupę firm, których koordynatorem jest spółka regionalna, Siemens Sp. z o.o.

BOSCH

Grupa Bosch działa aktywnie na polskim rynku od 1991 roku, kiedy powstało pierwsze przedstawicielstwo handlowe w Warszawie. Obecnie grupa Bosch w Polsce jest reprezentowana przez 3 spółki: Robert Bosch Sp. z o.o., Bosch Rexroth Sp. z o.o. i Bosch Siemens Hausgerate (50% udziałów należy do firmy Bosch) oraz zatrudnia ponad 2395 pracowników. Działania grupy Bosch w Polsce koncentrują się na sprzedaży i produkcji.

FRANKE

Franke Foodservice Systems jest przedsiębiorstwem należącym do Franke Artemis Group
Na kulturze naszego przedsiębiorstwa, długiej i pełnej sukcesów, piętno odcisnęli dalekowzroczni pionierzy gospodarki oraz przedsiębiorcy, którzy wcześnie dostrzegli oferowaną im szansę, podjęli wyzwanie i zawsze byli krok przed innymi. Kontynuujemy tę tradycję.

Whirpool

W Każdym Domu, Wszędzie
Tworzymy urządzenia gospodarstwa domowego najwyższej jakości, które ułatwiają życie naszym klientom. Naszym celem jest, aby produkty firmy Whirlpool znalazły się w każdym domu, wszędzie.z Dumą
Jesteśmy dumni z naszej pracy w firmie Whirlpool. Na całym świecie dążymy do tych samych celów, poprzez pracę zespołową, wzajemne wsparcie i szacunek dla naszej różnorodności. Z Pasją
Naszą pasją jest budowanie lojalności klientów wobec naszych produktów i marek. Każdy z nas przyczynia się do tego poprzez doskonałość w pracy, innowacyjne
rozwiązania i zrozumienie potrzeb naszych klientów.Z Najlepszymi Wynikami Wykorzystujemy najlepsze praktyki oraz innowacyjne rozwiązania w tworzeniu nowych wyrobów, rozwoju zaawansowanej technologii, w procesach produkcyjnych, a także w sprzedaży i serwisie, tak aby spotkanie z firmą Whirlpool było dla klientów wyjątkowym doświadczeniem.

villeroy-boch

Villeroy & Boch posiada ponad 260 lat doświadczenia w produkcji tworzyw ceramicznych. To marka rozpoznawalna w wielu krajach Europy i wielu miejscach na świecie, identyfikowana z produktami najwyższej jakości. Ceramika Villeroy & Boch wytwarzana jest w tradycyjny sposób za pomocą przygotowywania glinki w formach, oraz wypalania w piecu. Nowoczesna technologia wspiera tradycyjne sposoby produkcji ceramiki. Zlewozmywaki V&B nie mają sobie równych pod względem wytrzymałości, ekologii i designu.

TEKA

Teka jest europejską grupą przemysłową powołaną do produkcji kuchennych urządzeń do zabudowy, produktów łazienkowych oraz pojemników przemysłowych.
Została założona w Niemczech w 1924 roku. Posiada również europejskie korzenie w produkcji zlewozmywaków, okapów, płyt kuchennych i piekarników oraz jest światowym liderem w produkcji beczek na piwo. Obecnie posiada 27 fabryki na trzech kontynentach, co pozwala sprzedawać produkty w ponad 110 krajach i dotrzeć do ponad 100 milionów konsumentów na całym świecie.

BRITA

BRITA to globalna firma, posiadająca spółki zależne w wielu krajach oraz zakłady produkcyjne w Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. 80% obrotu generowane jest poza rynkiem niemieckim. Sprzedaż na rynkach zagranicznych rozpoczęła się w 1980 r. Obecnie produkty BRITA dostępne są w wielu krajach świata. BRITA wyspecjalizowała się w filtrowaniu wody wykorzystywanej w gospodarstwach domowych, restauracjach, w urządzeniach vendingowych oraz w dystrybutorach wody na całym świecie.

AMICA

Domeną Amiki jest duży sprzęt AGD. Od ponad 50 lat dostarczamy naszym klientom satysfakcję i poczucie bezpieczeństwa. Pomimo rosnącej konkurencji z zagranicy pozostajemy największym polskim producentem sprzętu AGD i liderem na rodzimym rynku. Udziały firmy wynoszą ponad 16 procent. Naszą dominację w kuchni potwierdzamy też rosnącą popularnością w kategorii małych urządzeń AGD. Tym samym towarzyszymy ludziom we wszystkich czynnościach kuchennych.