3 etapy zamawiania mebli kuchennych

1. Wybór modelu

Podejmujesz wstępną decyzje dotyczącą ogólnych cech mebli kuchennych na wymiar;

• wybierasz kolorystykę i charakter mebli kuchennych
• rodzaj frontu kuchennego: klasyczny nowoczesny
• kolor: jasne czy ciemne – stonowane lub odważne
• wstępne rozwiązania projektowe, czyli wybierasz jaki układ przyjmą projektowane meble kuchenne.

Oczywiście z pełną ofertą można zapoznać się w naszym salonie mebli kuchennych. Gdyby jednak na tym etapie pojawiły się pytania czy wątpliwości dotyczące szczegółów oferty, chętnie służymy pomocą już teraz pod numerem telefonu: 012 415-70-20, w godzinach Pn.-Pt 10-18 Sob.10-14 bądź pod adresem mailowym biuro@archidom.com.pl

2. Wycena i projekt wstępny mebli kuchennych na wymiar

Wybierając sie do nas koniecznie zabierz ze sobą plan pomieszczenia wraz z naniesionymi wymiarami – mając informacje na temat kolorystyki, stylu oraz możliwości zabudowy można skonsultować się z naszymi projektantami i wycenić meble kuchenne, warto również przeanalizować inne możliwości dostępne w naszej ofercie. Obecnie posiadamy szereg rozwiązań nie tylko poprawiających funkcjonalność kuchni ale tez umożliwiające ciekawe rozmieszczenie wszystkich funkcji na niejednokrotnie malej powierzchni.

3. Zamówienie mebli kuchennych oraz ich montaż

W tym momencie jesteśmy już po wstępnej akceptacji oferty, możemy zatem umówić się na miejscu montażu kuchni by dokonać dokładnych pomiarów pomieszczenia oraz ocenić czy nasz „wstępny pomysł” na kuchnie nie napotka podczas montażu na niespodzianki. Sprawdzamy rozmieszczenie instalacji, piony ścian, kąty.
Wszystkie informacje zebrane na miejscu jak i te ustalenia dotyczące modelu, kolorystyki posłużą do przygotowania projektu właściwego, tzn takiego na podstawie którego dokonamy zamówienia mebli kuchennych. Do projektu kuchni dołączony zostanie projekt rozmieszczenia płytek ceramicznych instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej. Na tym etapie wiemy również jakie dokładnie urządzenia AGD będą nam potrzebne wszystkie które zostaną zamówione w naszej firmie zostaną bezpłatnie zamontowane w meblach kuchennych oraz podłączone do sieci.

Warunki Płatności :
Zaliczka na meble kuchenne 30%, 60% w momencie kiedy kuchnia jest już gotowa do montażu (na 1-2 dni przed planowanym montażem), oraz 10 % po jego zakończeniu.

Termin realizacji :
Meble Krajowe 4-7 tygodni
Meble Niemieckie 6-8 tygodni